Save the date: 16 april Kennisdag in Utrecht

Met trots kunnen wij delen dat we de 6e editie van de Kennisdag ‘Grip op Kwaliteit’  dit jaar samen met gemeente Utrecht organiseren.

Op dinsdag 16 april zijn wij van harte welkom bij de recent geopende VOLT!. Een inspirerende sport actieve openbare school voor alle niveaus van het vmbo Ze noemen zich uitdrukkelijk “ Toekomstmakers’, aldus directeur Erik van der Vaart:

“ Toekomstmakers, dat is wat we van onze leerlingen graag willen zien, dat zij trots zijn op het feit dat zij met behulp van onze school de toekomst zullen maken.” 

De Kennisdag is relevant voor het onderwijs, de kinderopvang en voor gemeenten. Het programma van de dag wordt niet alleen vóór huisvestingsverantwoordelijken georganiseerd, maar ook dóór hen. Kortom; op deze dag staan het delen van kennis, opdoen van inspiratie en het leren van elkaar centraal.

Wij zijn druk bezig met het vullen van het programma. Heeft u nog suggesties? Neem gerust contact met ons op.

Reserveer hier uw kaarten

11/02/2019 / Ruimte-OK
Gerelateerd